Відбулася зустріч зі вступниками на магістратуру за освітньою програмою «Міжнародні відносини»

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

Про перспективи вступу та навчання в магістратурі за освітньою програмою «Міжнародні відносини» Інституту гуманітарних та соціальних наук говорили на зустрічі 8 квітня 2021 року.

У заході взяли участь студенти, представники деканату ІГСН, викладачі кафедри політології та міжнародних відносин, керівниця Західноукраїнського представництва Міжнародного фону «Відродження» Оксана Дащаківська, випускники кафедри політології та міжнародних відносин, зокрема помічник Почесного Консула Франції у Львові Василь Романик, випускниця за Програмою подвійних дипломів Катя Мазур.

Дякуємо всім за участь, настанови та мотивацію!

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі