Відбулася зустріч здобувачів вищої освіти ІППО з головою Жовківської міської ради Олегом Вольським

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Фото із зустрічі

27 вересня 2023 року на запрошення професорки кафедри адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка», д.ю.н., професор Уляни Парпан відгукнувся голова Жовківської міської ради, доктор філософії з політології Олег Вольський. Проведена ним зустрічі на тему «Діяльність органів місцевого самоврядування в період дії правового режиму військового стану та довготривалі перспективи розвитку» спричинила серед студентів першого, другого, третього курсів та науково-педагогічних працівників ІППО конструктивний діалог.

Відкритість і студентоорієнтованість Олега Івановича посприяла тому, що двогодинна зустріч промайнула на одному подиху. Студенти, доценти, професори отримали змістовні відповіді на запитання, що стосувалися особливостей роботи органів місцевого самоврядування в Україні з початку незаконного повномасштабного військового вторгнення.

Ми щиро вдячні всім захисникам та захисницям за те, що маємо можливість навчатися й удосконалюватися у вільній Україні!

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі