Відбулася онлайн-зустріч студентів-журналістів із фахівцем зі зв’язків з громадськістю та пресою Оленою Гирбою

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Скріншот з онлайн-зустрічі

11 листопада відбулася зустріч студентів кафедри журналістики та засобів масової комунікації Львівської політехніки з магістром кафедри, головним фахівцем зі зв’язків з громадськістю та пресою Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Оленою Гирбою.

Олена розповіла студентам першого курсу про систему безоплатної правової допомоги, важливість комунікації з журналістами, роль правопросвітництва, яке проводять працівники місцевих та регіональних центрів для підвищення правової обізнаності населення.

Дякуємо Олені Гирбі за змістовну лекцію!

Скріншот з онлайн-зустрічі Фото із зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Фото із зустрічі