Відбулася зустріч студентів-магістрів ІППО з суддями Яворівського районного суду

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Скріншот з онлайн-зустрічі

30 березня 2021 року відбулася зустріч студентів-магістрів Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки з суддями Яворівського районного суду Львівської області Іриною Карпин та Мар’яною Білецькою.

Зустріч була присвячена обговоренню питань про особливості професії та навантаження суддів районних судів.

Студенти мали нагоду дізнатися про особливості розгляду різних категорій справ, про проблеми та перспективи розвитку судової системи.

Кафедра адміністративного та інформаційного права висловлює щиру вдячність шановним суддям за виділений час, невимушену атмосферу спілкування, професіоналізм та можливість отримати відповіді на запитання!

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі