Відбулася зустріч студентів кафедри АІП із керівницею дослідницької служби ВРУ Лесею Ваолевською

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Скріншот з онлайн-зустрічі

8 листопада 2022 року на запрошення професорки кафедри адміністративного та інформаційного права Національного університету «Львівська політехніка», д.ю.н. Марії Бліхар відбулася зустріч із керівницею дослідницької служби Верховної Ради України, докторкою юридичних наук, професоркою, Заслуженою діячкою науки і техніки України Лесею Ваолевською.

Під час зустрічі Леся Анатоліївна детально ознайомила здобувачів вищої освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти зі структурою, діяльністю і перспективами розвитку дослідницької служби, відтак була можливість і для запитань, на які здобувачі отримали вичерпні відповіді доповідачки.