Відбулася зустріч студентів ІНЕМ із директором департаменту фінансів Львівської обласної військової адміністрації

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Практичний досвід з публічних фінансів професіонали департаменту фінансів Львівської обласної військової адміністрації постійно передають студентам і викладачам. Директор департаменту фінансів ЛОВА, доцент кафедри фінансів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Олег Демків консультує здобувачів вищої освіти щодо отримання знань якісного професійного рівня, рецензує та керує випускними роботами з урахуванням науково-дослідного підходу й умов невизначеності.

На зустрічі зі студентами обговорили питання щодо джерел формування бюджетів територіальних громад, фінансування обласних проєктів тощо. Олег Демків запросив студентів на стажування до ЛОВА.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі