Відбулася зустріч робочої групи освітньої програми «Туризм» спеціальності «Туризм і рекреація» зі стейкхолдерами

Кафедра туризму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

8 листопада 2023 року на кафедрі туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки в онлайн-режимі відбулася зустріч робочої групи освітньої програми «Туризм» спеціальності «Туризм і рекреація» зі стейкхолдерами.

У розмові взяли участь завідувач кафедри туризму, д.е.н., професор Андрій Теребух, к.е.н., доцентка Галина Ільницька-Гикавчук, к.геогр.н., доцентка Марія Лущик, к.біол.н., доцентка Наталія Паньків, к.е.н., доцентка Мирослава Габа.

Були запрошені стейкхолдери:

• Марта Кузик, керівниця відділу дослідження та партнерства для сталого розвитку управління туризму Львівської міської ради,
  • Юля Гвоздецька, менеджер із туризму ТОВ «Аккорд – Тур»,
  • Олександр Андріїшин, менеджер із туризму ТОВ «Аккорд – Тур»,
  • Соломія Следзьона, студентка групи ТУ-42.

У ході зустрічі було обговорено питання щодо актуальних напрямів досліджень у сфері туризму, зокрема доступності, безпеки, промоції туризму, нових цифрових продуктів. За підсумками зустрічі підкреслено актуальність дослідження і впровадження в освітній процес доступного та сталого туризму, а також – смарт-технологій.

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі