Відбулася зустріч першокурсників кафедри ПЕЕТ із власником компанії Laser-House Назаром Ульгурським

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Фото із зустрічі

Назар Ульгурський – успішний бізнесмен, власник компанії Laser-House, відвідав першокурсників спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», які навчаються на кафедрі підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки.

Зустріч відбулась у формі дискусії щодо проблем та можливостей започаткування і розвитку власного бізнесу. Обговорили сучасні бізнес-тренди в умовах пандемії та війни. Розглянули питання, пов’язані з важливістю фаховості найманого персоналу, якістю виконання технічних завдань, об’єктивністю ціноутворення, креативністю підприємців, їхньою готовністю до перманентного навчання і готовністю адаптуватись до ринкових змін.