Відбулася зустріч магістрів кафедри інформаційно-вимірювальних технологій зі стейкхолдерами

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

29 квітня 2022 року на кафедрі інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки до проведення лекції з навчальної дисципліни «Управління якістю в ІТ-сфері» було запрошено стейкхолдерів.

Зокрема, разом із доцентом Аллою Іванишин лекцію провела представниця компанії GlobalLogic Inc., випускниця кафедри ІВТ, к.т.н., Senior Engineer, Process Management Олена Наумович. Олена Олександрівна поділилася досвідом запровадження та підтримки системи управління якістю відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 13485:2016 «Вироби медичні. Системи управління якістю. Вимоги щодо регулювання». Стейкхолдер розповіла про вимоги ISO 13485:2016 і застосування цього стандарту в компанії GlobalLogic Inc.

Студенти активно долучилися до дискусії щодо питань, пов’язаних з управлінням якістю в ІТ-компаніях, які здійснюють розробки для медичної галузі.