Відбулася зустріч команди МІОКу з директоркою Товариства української культури в Ізраїлі

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Скріншот з онлайн-зустрічі

10 лютого 2022 року відбулася зустріч команди Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» з Аллою Снурніковою, директоркою та засновницею Товариства української культури в Ізраїлі (Ukrainian Culture Community).

Під час зустрічі сторони обговорили аспекти сучасної української міграції до Ізраїлю та особливості збереження української ідентичності у мігрантів. Також учасники порушили питання діяльності українських громадських активістів (або організацій) у цій країні та їхню взаємодію між собою. Загалом розглянули можливості та перспективи майбутньої співпраці.

В обговоренні взяли участь: Ірина Ключковська – директорка МІОКу, Оксана П’ятковська – заступниця директора, а також Юрій Марусик – науковий співробітник, Ольга Долінська – соціологиня.