Відбулася зустріч членів профкому працівників Львівської політехніки з адміністрацією Університету

Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Для покращення комунікації, обговорення важливих для працівників Львівської політехніки питань голова профспілки працівників нашого університету разом із профактивом ініціював зустріч з адміністрацією.

― До мене часто звертаються працівники Львівської політехніки з різними питаннями. Звичайно, намагаюся знаходити відповіді на їхні запити, раджуся з керівництвом Університету. Та саме такі спільні зустрічі дають можливість оперативніше проговорювати те, що є актуальним для політехніків, ― пояснив очільник профспілки Роман Колодій.

Серед питань, які розглянули в межах зустрічі, були житлово-побутові, ті, що стосувалися захисту соціальних інтересів працівників закладу вищої освіти. Окрему увагу приділили умовам конкурсного відбору на вакантні посади, обговорили кадрову політику. Не оминули й питання можливості підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників за кордоном зі збереженням заробітної плати і забезпеченість технічними засобами навчання.

― Для нас принциповим є питання постійної комунікації. Адже працівники мають знати, що їхні інтереси є важливими для керівництва Львівської політехніки. Такі зустрічі допомагають краще розуміти політику Університету і прийняті рішення, ― додав Роман Степанович.

2 листопада відбудуться звітні збори профспілкового активу Первинної профспілкової організації працівників Політехніки.