Відбулася зустріч аспірантів кафедри політології та міжнародних відносин з експертом з міжнародної співпраці

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

20 вересня 2021 року відбулася зустріч аспірантів спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» з доктором політичних наук, доцентом кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Національного університету фізичного виховання і спорту України (м. Київ) Василем Козьмою.

Василь Васильович працює з аспірантами свого закладу освіти в межах курсів, пов’язаних із методикою та методологією підготовки дисертації, й відтак поділився своїм баченням тих проблем, які виникають під час підготовки дисертацій на здобуття наукового ступеня «доктор філософії». Особливу увагу було звернено на проблеми, пов’язані з якістю апробації результатів дослідження та дотриманням методологічної чіткості.

Василь Козьма озвучив рекомендації щодо особливостей підготовки аспірантами емпіричної наукової частини роботи з міжнародних відносин, відповів на запитання присутніх.