Відбулася зустріч адміністрації МІОКу з представниками керівництва Світового Конґресу Українців

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Учасниці заходу від СКУ

11 серпня 2022 року відбулася зустріч адміністрації Міжнародного інституту освіти, культури і зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» з представниками керівництва Світового Конґресу Українців.

Участь у розмові від СКУ взяли Соня Соутус, виконавча директорка, Ліда Микитин, директорка з адвокації, та Євгенія Петрова, координаторка зі зв’язків з громадами, а з боку МІОКу – Ірина Ключковська, директорка, та заступники Оксана П’ятковська й Андрій Яців.

Сторони поділилися візіями пріоритетних напрямів діяльності в умовах російської воєнної агресії в Україні та обговорили широке коло питань щодо подальшої роботи. Зокрема, учасники зустрічі окреслили питання адвокації та підтримки України українською діаспорою, допомоги українським вимушеним мігрантам та ВПО, а також реалізації соціальних, гуманітарних та освітніх проєктів.

Представники МІОКу та СКУ домовилися продовжити співпрацю і проведення запланованих спільних подій.