Відбулася XXIX Міжнародна польсько-українська конференція «САПР у проєктуванні машин. Виконання та освітні питання»

Кафедра систем автоматизованого проектування Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

9–10 грудня відбулася XXIX Міжнародна польсько-українська конференція «САПР у проєктуванні машин. Виконання та освітні питання» під патронатом ректора Гірничо-металургійної академії імені Станіслава Сташиця професора Єжи Ліса, організована кафедрою систем автоматизованого проєктування Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки спільно з факультетом машинобудування та робототехніки Гірничо-металургійної академії імені Станіслава Сташиця, факультетом машинобудування Бялостоцької Політехніки та Інститутом основ машинобудування Варшавської політехніки.

Під час роботи конференції було заслухано близько тридцяти доповідей та презентацій у галузі комп’ютерних наук та інформаційних технологій проєктування.