Відбулася відкрита лекція на тему «Журналіст-працівник»

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Скріншот з онлайн-лекції

Який спосіб юридичного оформлення роботи журналіста обрати – трудовий договір чи цивільно-правову угоду про працю? Які короткотермінові та віддалені результати? Як різниться статус журналіста при різних формах?

На ці та інші запитання 21 жовтня студенти кафедри журналістики та засобів масової комунікації Національного університету «Львівська політехніка» і кафедри журналістики та філології Сумського державного університету отримали відповіді на відкритій лекції на тему «Журналіст-працівник».

Проєкт реалізовується в рамках Програми підтримки міжрегіональної співпраці «Змінимо країну разом», яка реалізовується Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» та фінансується за кошти обласного бюджету Львівської області.

Скріншот з онлайн-лекції Лого програми Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції