Доцентки кафедри маркетингу і логістики політехніка» Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки – к.е.н. Оксана Довгунь, к.е.н. Софія Леонова та к.е.н. Олена Карпій – провели профорієнтаційну Весняну школу «Секрети логістики і маркетингу» для учнів 10-х класів Ліцею міжнародних відносин імені Василя Стуса.
Лекторки розкрили базові теми, щоб учні краще зрозуміли, які професії можуть обирати, а також розвинули свої комунікаційні навички.
У перший день учні занурились у світ маркетингу:
- пропрацювали в командах навички комунікації та захисту власних думок під час гри «Мандрівка»;
- послухали лекцію про маркетинг і маркетингові дослідження;
- дізналися, як творять бренди, лого та реклами, попрактикували методи дизайн-мислення.
В другий день учні відкрили для себе особливості логістики:
- презентували свої ідеї щодо продуктів та слогани;
- послухали лекцію про логістику та логістичне обслуговування;
- обговорили основні завдання, якими займаються логісти, та відчули себе у їхній ролі, граючи настільну гру.
Найбільше учасникам сподобалося дізнаватись нове у сфері маркетингу і логістики, граючи в командні ігри. Учні були активними, коментували і ставили запитання. Викладачки побажали учням натхнення, успіхів і зацікавленості у майбутній вибраній професії.
Доцентки дуже вдячні за сприяння у проведенні заходу директорці ліцею Світлані Ураловій та заступниці директорки з навчально-виховної роботи Юлії Космачовій.
Увага!
Якщо ви абітурієнти чи батьки, які бажають дізнатися більше про спеціальності «Маркетинг» і «Логістика», напишіть нам свої контакти в повідомленні у соцмережах Facebook або Instagram – і ми сповістимо вас про майбутні події!
![Фото з весняної школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/8/para/gallery/ml-lic-page-1.png?itok=MCrOh0nZ)
![Фото з весняної школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/8/para/gallery/ml-lic-page-2.png?itok=use64AG7)
![Фото з весняної школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/8/para/gallery/ml-lic-page-3.png?itok=00wsOvf1)
![Фото з весняної школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/8/para/gallery/ml-lic-page-4.png?itok=aaJes8H9)
![Фото з весняної школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/8/para/gallery/ml-lic-page-5.png?itok=ssgliald)
![Фото з весняної школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/8/para/gallery/ml-lic-page-6.png?itok=n5kJAdNS)
![Фото з весняної школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/8/para/gallery/ml-lic-page-7.png?itok=6XrVTRl1)
![Фото з весняної школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/8/para/gallery/ml-lic-page-8.png?itok=56goQTid)
![Фото з весняної школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/8/para/gallery/ml-lic-page-9.png?itok=DyUpopNn)
![Фото з весняної школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/8/para/gallery/ml-lic-page-10.png?itok=8Q7HkvGB)
![Фото з весняної школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/8/para/gallery/ml-lic-photo2024-04-0513-23-15.jpg?itok=K2PLzi1l)
![Фото з весняної школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/8/para/gallery/ml-lic-photo2024-04-0516-21-17-t0.jpg?itok=24Ss1ZOd)
![Фото з весняної школи](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/8/para/gallery/ml-lic-photo2024-04-0516-21-17.jpg?itok=dtCTje04)