Відбулася Урочиста академія, присвячена 20-річчю кафедри соціології та соціальної роботи

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Фото із заходу

Цього року кафедрі соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» виповнюється 20 років. Діяльність кафедри добре відома як в Україні, так і за її межами.

З такої нагоди 12 жовтня 2021 року в стінах Львівської політехніки відбулася Урочиста академія. Її гаслом стало: «Я – Ти – Ми: єдність у різноманітті!».

Вітальним словом захід відкрили директорка Інституту гуманітарних і соціальних наук професор Ярина Турчин і завідувачка кафедри соціології та соціальної роботи доцент Лілія Клос.

Спогади про створення та формування кафедри озвучили доцент Ніна Гайдук, професор Лариса Климанська і доцент Віктор Савка.

На урочистості завітали також заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний і начальник служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис. Від імені голови Львівської облдержадміністрації гості вручили Подяки викладачам кафедри.

З вітальним словом до колективу звернулися друзі, колеги та стейголдери Ярослав Бордіян (директор Львівського обласного центру соціальних служб), Андрій Павлів (директор конференцбюро Львівської міської ради), Морін Флагерті, Бред МакКензі, Андрій Журавський, Лі та Барбара Квінел (Канада), Олаф Хуз (Німеччина), В Даріуш ояковскі, Катажина Луковська, Анна Малєцка (Польща), Костянтин Марковський (заступник голови громадської організації «Нове суспільство України», проєкт «Норвегія-Україна»); Наталія Карвацька (випускниця проєкту «Норвегія-Україна»).

Не оминули увагою Урочисту академію професор Григорій Васянович (почесний академік Академії педагогічних наук України), завідувачка кафедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» Зоряна Куньч, професор Наталія Черниш (Національний університет імені Івана Франка), професор Людмила Сокурянська (Харківський національний університет імені Василя Каразіна).

Кафедра і надалі приймає привітання й активно продовжує свою плідну роботу!

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу