Відбулася третя зустріч у рамках «Весняної школи» університетської програми «Виховуємо аристократів духу»

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

13 травня 2021 року відбулася третя зустріч у рамках проєкту кафедри педагогіки та інноваційної освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки «Весняна школа». Серед учасників зустрічі були:

• Національний університет «Львівська політехніка»: доцент кафедри педагогіки та інноваційної освіти, к.ф.-м.н., доцент Олександр Захар’яш; аспірант кафедри педагогіки та інноваційної освіти, асистент Наталія Денькович;
  • Козівський опорний заклад загальної середньої освіти – ліцей імені Михайла Гаврилка Козівської сільської ради Стрийського району Львівської області: директор Оксана Клепуц, вчителі та учні 10-х класів.

Учням прочитали дві «нано-лекції»: «Мандрівка у світ професій» та «Звідки береться енергія?».

Також було продемонстровано цікаві досліди, які стали основою для обговорення наукових проблем цієї STEAM-зустрічі. У майбутньому учні зможуть використати ці досліди для своїх творчих робіт. У захопливій, доступній і зрозумілій формі викладачами було пояснено, що енергія «ховається» в неоднорідностях просторового континууму.

Тема наступної зустрічі – «Чи володіє інтелект ознаками духовності?».

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу