Відбулася спільна лекція для студентів Політехніки та ДонНУ спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Скріншот з онлайн-лекції

В межах угоди між кафедрою соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» та кафедрою інформаційних систем управління Донецького національного університету імені Василя Стуса 27 жовтня відбулася спільна лекція для магістрів обох університетів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Завідувач кафедри інформаційних систем управління ДонНУ, д.е.н., професор Ольга Анісімова прочитала студентам лекцію на тему «Стратегічній аналіз диверсифікованих компаній: побудова матричних моделей». Магістри освоїли практику створення матриць зростання (Бостонської консультаційної групи) та привабливості ринку з метою визначення стратегій охоплення ринку.

Окрім магістрів, до лекції долучилися бакалаври і викладачі кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції