Відбулася перша зустріч за проєктом Erasmus+ Providing of Academic Freedom and Inclusion through Digitalization (AFID)

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Фото із зустрічі

Представники Національного університету «Львівська політехніка», професори кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту Ігор Олексів та Роман Шуляр, взяли участь у першій зустрічі за проєктом Erasmus+ Providing of Academic Freedom and Inclusion through Digitalization (AFID), Ref: 101081850 – AFID – ERASMUS-EDU-2022-CBHE. Захід відбувався у Королівському технологічному інституті (Швеція, Стокгольм) з 12 до 18 березня 2023 року.

В ході зустрічі було обговорено шляхи імплементації проєкту та вивчено досвід європейських партнерів у побудові цифрових навчальних платформ.

Метою проєкту AFID є підвищення академічної свободи та залучення студентів і викладачів через створення та використання мультиінституційного інклюзивного віртуального кампусу, доступного для різних типів користувачів та орієнтованого на широкий вибір цифрових освітніх курсів. Проєкт триватиме з 2023 до 2026 року.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі