Відбулася перша зустріч у рамках «Весняної школи» університетської програми «Виховуємо аристократів духу»

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

22 квітня відбулася перша зустріч у рамках проєкту кафедри педагогіки та інноваційної освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки «Весняна школа».

Серед учасників зустрічі були:

• працівники кафедри педагогіки та інноваційної освіти: доцент кафедри педагогіки та інноваційної освіти, к.ф.-м.н., доцент Олександр Захар’яш, д-р пед. н., професор, професор кафедри ПІО Роксоляна Швай; аспірант кафедри, асистент Наталія Денькович;
  • педагогічний колектив Нововолинського ліцею-інтернату Волинської області: заступник директора С. Земцова, учителі – Л. Шустік та Я. Виклюк, учні 10-х класів.

Тема зустрічі – творчість, розвиток творчості, творчий потенціал.

Доповідь Роксоляни Швай стосувалася проблем творчості у навчанні і щоденному житті. Що таке творчість, чи потрібно бути творчою особистістю, якою є творча людина, чи молода людина може бути творцем, чи може щось створити – основні проблеми, які було обговорено на зустрічі. Розглянуті питання є базовими для майбутніх дискусій про значення творчості в житті успішної людини.

Особливе зацікавлення аудиторії традиційно викликала демонстрація експериментів та їхнє обговорення.

Тема наступної зустрічі – «Інтелект – товар на ринку праці».