Відбулася перша онлайн-зустріч студентів кафедри туризму ІСТР з Анною Кіцілінською (Lviv Tourism Office)

Кафедра туризму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

У рамках налагодження зв’язків випускників Національного університету «Львівська політехніка» зі студентами відбулась онлайн-зустріч третьокурсників кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки з випускницею кафедри, співробітницею Lviv Tourism Office Анною Кіцілінською.

Поспілкувались про сучасні проєкти й ініціативи управління туризму Львівської міської ради, а також можливості професійного кар’єрного зростання ще зі студентських років.

За організацію заходу учасники вдячні групі зв’язків з випускниками Національного університету «Львівська політехніка» та її голові Оксані Гордійчук.

Наступна зустріч відбудеться в понеділок, 6 грудня 2021 року. Початок о 17:00.

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі