У рамках налагодження зв’язків випускників Національного університету «Львівська політехніка» зі студентами відбулась онлайн-зустріч третьокурсників кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки з випускницею кафедри, співробітницею Lviv Tourism Office Анною Кіцілінською.
Поспілкувались про сучасні проєкти й ініціативи управління туризму Львівської міської ради, а також можливості професійного кар’єрного зростання ще зі студентських років.
За організацію заходу учасники вдячні групі зв’язків з випускниками Національного університету «Львівська політехніка» та її голові Оксані Гордійчук.
Наступна зустріч відбудеться в понеділок, 6 грудня 2021 року. Початок о 17:00.
![Скріншот з онлайн-зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/6/para/gallery/tur-foto-1.png?itok=C38h8Men)
![Скріншот з онлайн-зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/6/para/gallery/tur-foto-20.png?itok=UUzTvXVR)
![Скріншот з онлайн-зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/6/para/gallery/tur-foto-3.png?itok=Et54VKLm)
![Скріншот з онлайн-зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/6/para/gallery/tur-foto-4.png?itok=Q1tMYIBX)
![Скріншот з онлайн-зустрічі](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/12/6/para/gallery/tur-foto-5.png?itok=zdzj_bfz)