Відбулася перша благодійна гумористична гра «Кубок університетів» між командами Львівської політехніки та ЛНУ імені Івана Франка

Львівський національний університет імені Івана Франка
Фото із гри

21 березня 2024 року відбулася перша благодійна гумористична гра «Кубок університетів», яку організували Профком студентів Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Колегією та Профкомом студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка».

На початку заходу перед присутніми виступив головний сержант роти 219 батальйону 125 бригади ТрО Валерій Шажко. «Ми завдячуємо нашим Героям тим, що маємо зараз можливість навчатися, жартувати, змагатися. Вони роблять свою справу і заради вас, адже саме вам, цій нашій найкращій, перспективній, розумній, освіченій молоді буде потрібно розбудовувати нашу державу після Перемоги», – підтримав благодійну студентську ініціативу та подякував за проведення заходу військовий.

Кожен університет представляли по три команди, які боролися за першість у гуморі. Команди змагалися у трьох конкурсах: візитівка, конкурс імпровізацій та музичний конкурс. Серед членів журі, які оцінювали виступи команд були, зокрема, актор «Вар’яти-шоу» Володимир Жогло, стендап-коміки Андрій Сенчак та Коля Капішон, учасник команди Ліги Сміху «Загорецька Людмила Степанівна» Святослав Антіпов.

Також були номінації «найкращий актор» та «найкраща акторка». Нагороду за найкращу чоловічу роль отримав Ерік Мадай із команди «Шо» Львівської політехніки, а за найкращу жіночу роль – Ліда Запаренко із команди «Всі сидять з покерфейсом» фізичного факультету ЛНУ.

За результатами гри перемогу здобула команда «Шо» Львівської політехніки.

Під час заходу проходила благодійна лотерея, де учасники за донат могли отримати розмальовані гільзи або тубус за найбільший донат. У рамках благодійної мети Кубку вдалося зібрати 125 650 гривень, які буде спрямовано на придбання FPV-дронів для 125 бригади ТрО.

Докладніше – на сайті Львівського національного університету імені Івана Франка.

Фото із гри Фото із гри Фото із гри Фото із гри Фото із гри Фото із гри Фото із гри