Відбулася онлайн-зустріч студентів-журналістів із офіцеркою, командиркою взводу Поліною Кравченко

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Скріншот з онлайн-зустрічі

6 грудня, у День Збройних сил України, відбулася зустріч студентів кафедри журналістики та засобів масової комунікації Національного університету «Львівська політехніка» з випускницею кафедри, офіцеркою, командиркою взводу 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Поліною Кравченко.

Поліна розповіла студентам про свій шлях від журналіста до військового, поділилася професійним досвідом та відкрила завісу у повсякденне життя офіцера. Це була цікава зустріч, де студенти-журналісти змогли отримати відповіді на всі питання, що їх цікавили.

Дякуємо Поліні Кравченко за змістовну лекцію!

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі