Відбулася онлайн-зустріч студентів-правників Львівської політехніки з фахівцем-практиком

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

18 жовтня 2023 року відбулася зустріч студентів-правників Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки з головою Сокільницької територіальної громади, патріотом України, добрим господарником і креативним менеджером Тарасом Сулимком, який розповів про особливі проблеми децентралізації влади, діяльність місцевих органів влади під час війни, співпрацю з державними органами, проблеми оновлення структури муніципальної влади.

Бесіда була організована д.ю.н., професоркою Іриною Жаровською за сприяння к.ю.н., доцентки Олени Ковальчук, д.ю.н., професорки Галини Лук’янової та д.ю.н., професорки Ольги Скочиляс-Павлів.