Відбулася лекція на тему «Етикет ділового спілкування в умовах дистанційної роботи»

Катедра української мови Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

На запрошення катедри української мови для студентів спеціальности «Прикладна математика» бізнес-аналітик британського банку «Barclays» (Лондон, Великобританія) Наталія Юськевич прочитала лекцію на тему: «Етикет ділового спілкування в умовах дистанційної роботи».

Студенти мали змогу почути цінні поради щодо комунікації в міжнародних компаніях, довідалися про національну специфіку етикетних традицій і дізналися про значення комунікативного досвіду для кар’єрного зростання.

Молодь взяла активну участь у дискусії про проблеми самореалізації фахівця-початківця, про значення мовної підготовки у формування висококваліфікованого спеціаліста.

Особливо актуально прозвучали тези доповідачки про роль державної та рідної мови в професійному середовищі.

У рамках університетського проєкту «Гостьовий лектор» Наталія Юськевич запланувала прочитати ще декілька лекцій для студентів-першокурсників.