Відбулася ХІІI Міжнародна конференція «Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій»

Кафедра архітектури та реставрації Львівської політехніки
Фото з конференції

8–9 червня 2023 року на кафедрі архітектури та реставрації Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка» відбулася ХІІI Міжнародна наукова конференція «Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій».

8 червня засідання відбувалося в головному корпусі Університету у змішаному форматі із трансляцією конференції онлайн, а 9 червня – очно в місті Івано-Франківську (вул. Шпитальна, 5, комплекс Палацу Потоцьких).

Науковими напрямами конференції були:

• обговорення актуальних проблем дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій;
  • обговорення підходів збереження пам’яток культурної спадщини під час військових дій;
  • обмін досвідом між науковцями у сфері охорони історичних фортифікацій;
  • обговорення практичних питань з консервації та реставрації оборонної архітектури.
Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції