В Університеті відбулася ювілейна Х Українсько-польська наукова конференція «Полімери спеціального призначення»

Кафедра хімічної технології переробки пластмас
прапори України і Польші

У Національному університеті «Львівська політехніка» на кафедрі хімічної технології переробки пластмас відбулася ювілейна Х Українсько-польська наукова конференція «Полімери спеціального призначення».

На жаль, у зв’язку з санітарно-епідеміологічним станом організаційний комітет змушений був прийняти рішення про необхідність проведення заходу в заочному форматі.

Конференція була присвячена розв’язанню сучасних фундаментальних, теоретичних і практичних проблем синтезу та застосування полімерів, мембранних технологій очищення рідин і газів, «зеленій» енергетиці, природним та біодеградабельним полімерам, технології полімерних і композиційних матеріалів, наноматеріалам і нанотехнологіям, іонним рідинам, лакофарбовим матеріалам і покриттям.

За результатами проведення конференції опубліковано збірник матеріалів конференції, до якого увійшло 56 доповідей від науковців з України, Польщі, Словаччини, Нідерландів, Греції.