Відбулася гостьова лекція від банкірів-професіоналів для студентів кафедри фінансів ІНЕМ

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

Гостьову лекцію з дисципліни «Банківська система» для студентів кафедри фінансів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки провів начальник управління операційними ризиками і контролю банку «Львів» Андрій Мокрик (один із відомих випускників кафедри фінансів) разом із професоркою Марією Бондарчук.

Надзвичайно цікава, пізнавальна, професійна лекція на тему «Управління банківськими ризиками», де розглянуто перспективні напрями мінімізації ризикової діяльності банків у сучасних непередбачуваних умовах.

Було багато запитань від студентів і змістовних відповідей від лекторів.

Врахування досвіду теоретиків і практиків дає змогу здобувачам вищої освіти з фінансів бути висококваліфікованими на ринку праці.

Дякуємо АКБ «Львів» за довготривалу співпрацю! Щиро дякуємо Андрію Мокрику за досвід, який є безцінним для наших майбутніх професіоналів! З нетерпінням чекатимемо на наступні зустрічі!

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції