Відбулася друга зустріч у рамках проєкту кафедри педагогіки та інноваційної освіти «Весняна школа»

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Скріншоти з онлайн-заходу

Відбулася друга зустріч у рамках проєкту кафедри педагогіки та інноваційної освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки «Весняна школа».

Серед учасників зустрічі були:

• Національний університет «Львівська політехніка»: доцент кафедри педагогіки та інноваційної освіти, к.ф.-м.н., доцент Олександр Захар’яш; аспірант кафедри педагогіки та інноваційної освіти, асистент Наталія Денькович;
  • Опорний навчальний заклад «Сколівська академічна гімназія при Національному університеті «Львівська політехніка» імені Героя України Героя Небесної сотні Олега Ушневича» Сколівської районної ради Львівської області: директор гімназії М. Бальо, вчителі Г. Корчинська, О. Шкрибінець, учні 10-х класів.

Під час зустрічі було продемонстровано досліди – як наочно, так і у вигляді відеоуроку, обговорено STEAM- та STEM-формати зустрічей, погоджено деякі додаткові умови меморандуму про співпрацю навчальних закладів.

Особливий інтерес викликала пропозиція Львівської політехніки про відкриття спільного постійно діючого віртуального онлайн-музею-лекторію «Від джерел до висот». Бути учасниками цього проєкту вже зголосилися: Історичний музей м. Володимир-Волинського, Національний університет «Львівська політехніка», історичний музей Сколівської об'єднаної територіальної громади, історичний музей Підгородецької ОТГ. Від Львівської політехніки функціонування музею такого типу забезпечують кафедра педагогіки та інноваційної освіти, кафедра теорії та філософії права, конституційного та міжнародного права (доцент Ірина Андрусяк), кафедра іноземних мов (доцент Тетяна Перунчак).

Також у рамках профорієнтаційної роботи викладачі кафедри педагогіки та інноваційної освіти надали інформацію та продемонстрували презентаційний ряд про спеціальність «Професійна освіта. Цифрові технології».