У дзвіниці Студентського храму відбулася чергова зустріч «Кави з капеланом» – з випускницею Львівської політехніки

Центр Студентського Капеланства
Фото із зустрічі

1 грудня 2020 року відбулася зустріч «Кави з капеланом» з цікавим доповідачем – Іванкою Фрищин – про 7 смертних гріхів нарцисизму.

Іванка – психолог, гештальт терапевт в процесі навчання, випускниця Українського католицького університету та Національного університету «Львівська політехніка», а також вихованиця Центру Студентського Капеланства.

Впродовж лекції студенти з’ясовували, хто такі нарциси, намагаючись розібратися не стільки в їхніх «гріхах», а в причинах цих «гріхів».

Важливо розуміти, що нарцисизм – це травма нелюбові, яка походить з дитинства. А якщо хочете дізнатись докладніше про це і не тільки – приходьте наступного вівторка.

Зустрічі «Кава з капеланом» відбуваються незмінно у дзвіниці Студентського храму блаженного священномученика Олексія Зарицького (територія студмістечка Львівської політехніки) щовівторка.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі