У Львівській політехніці відбулась робоча зустріч представників учасників проєкту AFID

КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ І МІЖНАРОДНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА
Відбулась робоча зустріч представників учасників проєкту AFID

20 квітня у Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася робоча зустріч у рамках проєкту AFID Erasmus+CBHE.
Представники KTH Royal Institute of Technology, Державного торговельно-економічного університету (ДТЕУ) та Національного університету «Львівська політехніка» (НУЛП) обговорили ключові аспекти стратегії поширення результатів проєкту та особливостей комунікації як між учасниками, так і широким колом стейкхолдерів. Особлива увага була приділена розробленню веб-сайту проєкту із максимально зручними для користувачів інтерфейсом та навігацією.

Крім того, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків ДТЕУ Анжеліка Герасименко обговорила з директором Інституту економіки і менеджменту (НУЛП) Олегом Кузьміним як напрямки реалізації проєкту, так і поглиблення співпраці між закладами вищої освіти.

Зустріч проходила як в офлайн, так і в онлайн форматі.