Відбулась онлайн-зустріч студентів ІППО із засновником SQL.ua Data Academy Тарасом Кльобою

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Скріншот з онлайн-зустрічі

На запрошення старшого викладача закладу вищої освіти кафедри адміністративного та інформаційного права Національного університету «Львівська політехніка» Марти Малець відбулася зустріч із засновником та викладачем SQL.ua Data Academy Тарасом Кльобою на тему «Пошук інформації про людей через відкриті джерела».

Досвід гостя в IT-сфері та роботі з даними – більше 10 років у доменних галузях банкінгу та інтернет-реклами. Орієнтований на проєкти Architecture, PostgreSQL, MSSQL, Oracle та Big Data. У 2016-му Тарас Кльоба приєднався до міжнародної спільноти PASS, яка організовує конференції SQL Saturday у багатьох країнах світу. Згодом допомагав провести такі ж події у Львові. Є одним із лідерів спільноти PostgreSQL Ukraine. Організовує зустрічі з світовими експертами в Україні, активно розвиває львівську Data-спільноту.

Переможець конкурсу Ukrainian IT Awards 2019 у номінації Software Architecture.