Відбулась лекція провідного ізраїльського експерта в галузі Смарт-сіті Батії Шепард

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Скріншот з онлайн-лекції

16 лютого відбулась лекція від представниці торгово-промислової палати Ізраїль – Україна Батії Шепард – провідного експерта в галузі Смарт-сіті, візіонера, стратегіста. Її кар’єра в галузі високих технологій триває понад 35 років в Ізраїлі та Великобританії, де вона займала керівні посади в корпоративному управлінні. Два роки тому Батія створила інноваційний центр «Смарт сіті» для Федерації місцевої влади Ізраїлю.

Темою лекції була «Дорога до Смарт-сіті, враховуючи наслідки коронавірусу та переваги створення інноваційного центру в місті / регіоні». Говорили про:

• зміни, які відбулися в країнах у ході впровадження технологій Смарт-сіті;
  • важливість побудови правильної стратегії та проблеми, що стоять на її шляху;
  • бар’єри на шляху створення Смарт-сіті;
  • побудову інноваційних хабів.

Лекція організована торгово-промисловою палатою Ізраїль – Україна спільно з Tech StartUp School та Національним університетом «Львівська політехніка».