Відбулась лекція «Лідерство та успішність у сучасній науці» для магістрантів та аспірантів кафедри ТПП

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

«Лідерство та успішність у сучасній науці: психологічні дороговкази» – під такою назвою 7 грудня відбулася відкрита лекція для магістрів та аспірантів кафедри теоретичної та практичної психології Львівської політехніки, організатором якої була доцентка Лариса Березовська. Спікер – Наталія Савелюк, докторка психологічних наук, професорка кафедри психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

На лекції було обговорено питання лідерства в науці, академічної доброчесності та відповідальності. Особливо цінними для здобувачів були інтерактивні методи взаємодії з аудиторією.

Кафедра теоретичної та практичної психології висловлює вдячність за цей час, а також за цікаву та змістовну інформацію, з якою охоче поділилася Наталя Савелюк!

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції