Відбулась координаційна зустріч у межах міжнародного проекту «SmaLog» Erasmus+/КА2

Кафедра транспортних технологій Львівської політехніки
учасники проекту «SmaLog»

З 31 липня до 2 серпня 2018 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбувалася робоча зустріч учасників проекту «SmaLog», яка проходила в рамках програми Erasmus+ KA2.

У зустрічі взяли участь представники Національного університету «Львівська політехніка» Микола Жук, Володимир Ковалишин і Тарас Постранський.

Темою зустрічі були презентації навчального плану і навчальних програм в українському та грузинському університетах, співпраця між викладачами університетів, курси дистанційного навчання, програма мобільності Special Mobility Strand і фінансовий менеджмент.

Також обговорювали теми WP4: Система підвищення кваліфікації SmaLog для викладачів українського та грузинського університетів (WP4.2: Курси дистанційного навчання Advanced SmaLog; WP4.3: формування академічних кадрів України та Грузії); WP7: Міжнародна система забезпечення якості (WP7.2: розвиток МСЗЯ в українському та грузинському університетах).

Для всіх учасників відбулися такі лекції:

• Розумна мобільність та обмін у ХХІ столітті (професор Нуццоло);
  • Міська безпека в ХХІ столітті (професор Персіа);
  • Цифрове навчання – Міжнародне визнання інженерної освіти (професор Грюнвальд).