«Відбудувати чи переосмислити: досвід повоєнного відновлення Київщини» – онлайн-зустріч з Марією Маркіною

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Заставка до онлайн-зустрічі

Триває серія зустрічей з випускниками кафедри містобудування Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки (і не тільки), які успішно працюють у галузі містобудування (містопланування, урбаністики, ландшафтної архітектури, дизайну тощо).

Цикл зустрічей «Як проєктувати ландшафтну архітектуру?» відбуватиметься в рамках предмету «Теорія містобудування» магістерської освітньо-професійної програми «Містобудування» спеціальності 191 «Архітектура та містобудування». Організатори запрошують також студентів бакалаврського рівня, охочих пройти цю спеціалізацію.

2 жовтня 2023 року на платформі Microsoft Teams відбудеться онлайн-зустріч з Марією Маркіною, архітекторкою, атестованим фахівцем із розроблення містобудівної документації, на тему «Відбудувати чи переосмислити: досвід повоєнного відновлення Київщини». Початок о 16:30.