VІ Міжнародна конференція «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи»

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій
Заставка до конференції

Національний університет «Львівська політехніка», Жешувський політехнічний університет імені Ігнатія Лукасевича (Польща), Люблінська політехніка (Польща) та інші співорганізатори запрошують взяти участь у роботі VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи», яка відбудеться 16–17 листопада 2023 року в межах виконання проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module European Experience in Implementing QMS for Products and Services (101085516 – QMSEEI – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH).

До участі в конференції запрошують представників підприємств (організацій), викладачів і співробітників закладів вищої освіти, вчених, докторантів, аспірантів, студентів та всіх охочих.

Конференція відбудеться у змішаному форматі (офлайн та онлайн з використанням Microsoft Teams).

Крайній термін реєстрації та подання тез доповідей – 1 листопада 2023 року.

Докладніше – в анонсі конференції на Порталі Львівської політехніки.