Вебінар «Ціннісний підхід в сучасному рекрутменті та його вплив на формування досвіду кандидата»

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування
Заставка вебінару

ІТ-компанія EPAM запрошує студентів 15 грудня 2022 року взяти участь у безкоштовному вебінарі «Ціннісний підхід в сучасному рекрутменті та його вплив на формування досвіду кандидата».

Характеристики менеджменту персоналу можуть змінюватися відповідно до того часу, у який ми живемо, але незмінним та актуальним для ефективного залучення талантів завжди буде якість побудованого процесу найму. На вебінарі обговорять, що впливає на формування позитивного досвіду кандидата та на що необхідно робити акцент на кожному з етапів процесингу, аби справити позитивне враження навіть для кандидатів, яким відмовляють у співпраці.

Тези:

• зміна фокусу на якість в усіх процесах;
  • ціннісний підхід до «продажу» вакансії та компанії;
  • головні фактори, які зроблять процесинг кандидата ефективним, чесним та корисним для всіх сторін процесу.

Спікерка – Інга Гадяцька, Senior Recruiter EPAM. Має 8 років досвіду роботи в рекрутингу, 7 з яких у залученні IT спеціалістів. Сфери спеціалізації: пошук та залучення спеціалістів з нішевими навичками, формування нових тех-компетенцій у компанії. Має нагороди: Best niche recruiter 2019; CEO Award «EPAM Impact 2021: Operating our Business».

Початок заходу о 18:00.