Вебінар «Можливості навчання у Львівській політехніці: перспективні спеціальності та напрями розвитку кар’єри»

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Заставка до матеріалу

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки запрошує учнів старших класів взяти участь у профорієнтаційному онлайн-заході «Можливості навчання у Львівській політехніці: перспективні спеціальності та напрями розвитку кар’єри».

Вебінар розраховано на майбутніх абітурієнтів, які зможуть дізнатися про Львівську політехніку, зокрема про спеціальність «Менеджмент», переваги навчання в Інституті економіки та менеджменту, можливість стажування за кордоном, працевлаштування у провідних компаніях України та світу.

Долучитись до інтерактивної зустрічі 10 травня 2022 року можна на платформі Google meet. Початок заходу о 15:00.