Вебінар «Горизонт Європа: можливості участі громад» за участю експертів програми

Організатори заходу
Заставка вебінару

На виконання робіт із популяризації результатів наукових досліджень та розробок, що фінансуються Міністерством освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» із залученням експертів програми «Горизонт Європа» проводить черговий вебінар за Рамковою програмою Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт Європа».

Другий вебінар – «Горизонт Європа: можливості участі громад» – відбудеться 6 грудня 2021 року.

Спікери: представники Національних контактних пунктів програми «Горизонт 2020», експерти у програмі «Горизонт Європа» за такими напрямами:

• Health та Food, Bioeconomy, Natural Resources, Agriculture and Environment – Таїсія Симочко;
  • Marie Skłodowska-Curie Actions (MSCA) – Галина Лазько;
  • Digital, Industry and Space – Іван Кульчицький, Любомир Никируй;
  • Climate, Energy and Mobility – Артур Воронич;
  • European Institute of Innovation and Technology (EIT) – Іван Кульчицький.

Цільова аудиторія: громадські організації, агенції розвитку, місцеві органи влади, комунальні підприємства та установи, а також підприємці, які надають послуги.

Для участі у вебінарі потрібно попередньо зареєструватись.

Початок заходу о 15:00.