Вебінар для студентів «Особистий кар’єрний план» від міжнародної ІТ-компанії ZONE3000

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка вебінару

Студія кар’єри відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки та міжнародна ІТ-компанія ZONE3000 продовжують знайомити студентів і випускників Університету з можливостями розвитку кар’єри і запрошують на вебінар «Особистий кар’єрний план».

Спікер – Олег Опришко (Admin Recruiter & CS Event Manager компанії ZONE3000) – надасть фахові поради і детально розповість:

• що таке карʼєрний план;
  • як його побудувати під власні цілі та амбіції;
  • як швидко стартувати кар’єру в ІТ.

Захід відбудеться у п’ятницю, 3 березня 2023 року, на платформі Google Meet. Початок об 11:00.

ZONE3000 – це міжнародна ІТ-компанія, яка створює рішення для розробки програмних продуктів світового рівня. ZONE3000 працює за напрямами доменної реєстрації, хостингу, сертифікатів безпеки, особистої пошти й технічної підтримки продуктів. ІТ-компанія співпрацює з понад 2 тисячами ІТ-фахівців у Харкові, Львові та Дніпрі.