Вебінар для студентів «Особистий кар’єрний план» від міжнародної ІТ-компанії ZONE3000

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Афіша вебінару

Студія кар’єри відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки запрошує студентів Університету на вебінар «Особистий кар’єрний план» від компанії ZONE3000.

ZONE3000 – це міжнародна ІТ-компанія, яка створює рішення для розробки програмних продуктів світового рівня. ZONE3000 працює за напрямами доменної реєстрації, хостингу, сертифікатів безпеки, особистої пошти й технічної підтримки продуктів. ІТ-компанія співпрацює з понад 2 тисячами ІТ-фахівців у Харкові, Львові та Дніпрі.

Спікер – Олег Опришко, Admin Recruiter & CS Event Manager, – докладно розповість про зміст кар’єрного плану, швидкий старт кар’єри, надасть фахові поради.

Захід відбудеться в понеділок, 28 листопада 2022 року, на платформі Google Meet. Початок о 15:00.