Вчителі та учні львівських шкіл під керівництвом студентів Університету створюють 3D-робота і смарт-вазон

За матеріалами сайту Львівської міської ради
 смарт-вазон

У травні 2019 року у Львові буде представлено 3D-робота «BB-8» та смарт-вазон, які зараз створюють вчителі й учні шкіл разом зі студентами Національного університету «Львівська політехніка».

Як зазначають в управлінні освіти Львівської міської ради, ще в березні для всіх шкіл міста було проведено презентації щодо використання 3D-принтерів та 3D-моделювання. Під час цих заходів запропоновано за допомогою 3D-принтерів створити робота «ВВ-8» і смарт-вазон. Відтак 32 школи зголосились, і там зараз триває навчання, яке проводять студенти Львівської політехніки.

У підсумку буде надруковано окремі 3D-деталі до робота «ВВ-8» і смарт-вазона. У такий спосіб відбувається підготовка до ІІ етапу проекту OurCraft, який стартує з нового навчального року.