Вчергове розпочато прийом заявок на програму літнього стажування львівських політехніків у США USURE

Кафедра органічної хімії Львівської політехніки
Статуя бізона перед входом у Державний університет Північної Дакоти

Розпочато прийом заявок на програму літнього науково-дослідного стажування студентів та аспірантів Львівської політехніки в США – Summer Undergraduate Research Experience in USA (USURE) – у 2022 році.

У рамках цієї програми кафедра покрить і полімерних матеріалів у Державному університеті Північної Дакоти (м. Фарґо, США) приймає заявки, вибирає найкращих кандидатів і надає стипендії для науково-дослідних робіт українським студентам, які навчаються в Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальностями «Хімічні технології та інженерія», «Біотехнології та біоінженерія», «Харчові технології» або «Фармація, промислова фармація», а також аспірантам першого-третього року.

Студенти й аспіранти, яких буде вибрано, у період з 9 травня до 12 серпня 2022 року впродовж будь-яких 10 тижнів працюють повний робочий день у науковій групі одного з професорів кафедри над проєктами в галузі полімерної науки, які пов’язані з дослідницькими інтересами кафедри.

Кафедра покрить і полімерних матеріалів визнана як одна з провідних освітніх і науково-дослідних кафедр у своїй галузі. Кафедра пропонує літні науково-дослідні проєкти в таких напрямах:

• Синтез полімерів на основі біологічної сировини;
  • Синтез полімерів спеціального призначення;
  • Полімери і полімерні матеріали біомедичного призначення;
  • Полімерні наноматеріали;
  • Полімерні матеріали екологічного призначення і впливу;
  • Обчислювальна полімерна наука.

Студенти й аспіранти одержуватимуть стипендію. На території університетського містечка у Фарґо є можливості для проживання за помірну плату.

Для подання заявки на стажування потрібно надіслати:

• витяг із залікової книжки;
  • рекомендацію викладача або керівника;
  • лист з описом кар’єрних планів і наукових інтересів;
  • заповнений бланк заявки.

Крайній термін подання заявок – 1 лютого 2022 року.

З додатковими запитаннями щодо USURE 2022 звертатись до професора кафедри органічної хімії Національного університету «Львівська політехніка» Ананія Когута (ananiy.m.kohut@lpnu.ua) або до професора кафедри покрить і полімерних матеріалів Державного університету Північної Дакоти Андрія Воронова (andriy.voronov@ndsu.edu).

Приєднані файли