Вчена рада Львівської політехніки: ухвали академічного зібрання мають бути виконані неухильно

Прес-служба Львівської політехніки
На Вченій раді

На першому в цьому році засіданні Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка» основну увагу було приділено аналізу виконання її останніх рішень. Напередодні організаційна комісія ради провела перевірку виконання таких ухвал:

• «Про вдосконалення роботи Навчально-практичного центру медійних технологій університету» від 31.01.2017 р.,
  • «Про результати виконання науково-дослідних робіт у 2016 р. та їх комерціалізацію» від 22.01.2017 р.,
  • «Про виконання програми інформатизації діяльності Львівської політехніки» від 28.03.2017 р.,
  • «Про міжнародне освітянське співробітництво Львівської політехніки в межах програми «Еразмус+» від 25.04.2017 року.

На думку ректора Університету професора Юрія Бобала, який вів засідання, більшість пунктів названих ухвал виконані. Водночас деякі положення, зокрема щодо діяльності Центру медійних технологій, програми інформатизації та міжнародного освітянського співробітництва залишилися ще не реалізованими. Відтак Вчена рада Університету ухвалила: особам, відповідальним за виконання цих ухвал і відповідних наказів, вжити дієвих заходів щодо завершення їхнього виконання.

Під час засідання Вченої ради ректор Львівської політехніки Юрій Бобало традиційно вручив дипломи та відзнаки науково-педагогічним працівникам.

На Вченій раді На Вченій раді На Вченій раді На Вченій раді На Вченій раді На Вченій раді На Вченій раді На Вченій раді На Вченій раді На Вченій раді