Вчена рада Університету представила працівників до вчених звань, обрала професорів і завідувачів кафедр

Ірина МАРТИН, Тижневик «Аудиторія»
засідання Вченої ради Університету

Вчена рада Львівської політехніки на засіданні 26 лютого таємним голосуванням представила науково-педагогічних працівників до вчених звань, обрала на посаду професора кафедри та двох завідувачів.

Отож, більшістю голосів Ірина Луцюк стала професоркою кафедри хімічної технології силікатів ІХХТ, Віктор Мельник ― професором кафедри безпеки інформаційних технологій ІКТА, Юлія Шийка, Наталія Гриців та Роксолана-Юстина Перхач ― доцентами кафедри прикладної лінгвістики ІКНІ. На підставі доповіді голови атестаційної комісії Ярини Турчин про результати роботи і результати голосування щодо кандидатур на вакантні посади професорів і завідувачів кафедр, Вчена рада обрала Петра Топільницького на посаду професора кафедри хімічної технології переробки нафти та газу ІХХТ та проголосувала за двох завідувачів кафедр ― в ІКНІ та ІГСН. Тож кафедру соціальних комунікацій та інформаційної діяльності очолив Андрій Пелещишин, а кафедру прикладної лінгвістики ― Олена Левченко.