Вчена рада Львівської політехніки обрала делегатів на Другий з’їзд освітян вищої школи України

Прес-служба Львівської політехніки
засідання Вченої ради

7 вересня 2016 року відбулося позачергове засідання Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка». Перший проректор Університету професор Володимир Павлиш вніс пропозицію щодо обрання делегатів на Другий Всеукраїнський з’їзд працівників вищих навчальних закладів України державної форми власності.

Члени Вченої ради Львівської політехніки одноголосно обрали делегатами на Всеукраїнський освітянський форум ректора Університету, голову Ради ректорів Львівщини професора Юрія Бобала і заступника директора Інституту адміністрування та післядипломної освіти, доктора економічних наук Назарія Подольчака.

Назарій Подольчак – автор 9 монографій із грифом Міністерства освіти і науки України. Свого часу проходив стажування в університетах і на фірмах США та Великобританії. Вільно володіє англійською мовою.

З’їзд освітян ВНЗ України відбудеться 9 вересня у Києві. Серед інших питань на цьому зібранні заплановано остаточно сформувати склад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Назарій Подольчак засідання Вченої ради засідання Вченої ради засідання Вченої ради