Вчена рада Львівської політехніки вперше визначила «Благодійника року»

Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото із засідання Вченої ради

У січні 2021 року «Благодійником року» ― юридична особа Львівської політехніки за 2020 рік оголосили Кондитерську Корпорацію «Рошен», яка засвідчує, наскільки результативною може бути інтеграція бізнесу з наукою та освітою ― завдяки правильно розставленим пріоритетам і об’єднанню довкола спільних цінностей.

Проєкт «До вершин з Рошен» триватиме й надалі. Кондитерська Корпорація «Рошен» готова підтримувати й заохочувати викладачів та студентів задля покращення національного освітнього процесу.

Відповідно до положення «Про порядок визначення та відзначення Благодійників року Львівської політехніки», ректор Університету вносить на розгляд та затвердження Вченої ради список лауреатів з числа оголошених та оприлюднених на офіційному сайті Політехніки номінантів.

Номінантами можуть бути особи, які зробили благодійний внесок у розвиток університету за поточний рік не менше 1 млн грн ― для юридичних осіб, та не менше 100 тис грн ― для фізичних осіб.