Важка втрата: відійшов у вічність випускник Автомобільно-дорожнього коледжу Львівської політехніки Юрій Чорний

Анна Зіганшина, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Військовослужбовець Юрій Чорний, позивний Ката, помер 19 травня 2024 року після важкого поранення на фронті. До свого 27-го дня народження воїн не дожив кілька днів.

Юрій був родом із села Підбірці Львівської області. Навчався у Підбірцівському ліцеї. У 2012 році вступив до Відокремленого структурного підрозділу «Автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка». У мирний час займався автомобільною справою.

З початком повномасштабного вторгнення разом з однодумцями долучився до створення місцевої самооборони. У квітні 2023 року вступив добровольцем на військову службу до складу 12-ї бригади оперативного призначення Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Під час проходження служби виявив мужність, героїзм, самовідданість і здобув велику повагу побратимів.

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.